Znovuzrození tradiční české výroby: Andělské zvonění a cinkací stromeček zase získávají stříbrné lesk

Zapomeňte na masově vyráběné výrobky z dalekých zemí, které naší zemi zaplavují v období Vánoc. Máme pro vás kvalitní tradiční vánoční dekoraci, která vám nabídne zážitek kouzla Vánoc vašeho dětsví. Proč nezkusit něco nového, ale zároveň kvalitního a českého?

Andělské zvonění a cinkací stromeček jsou vyráběny ručně v České republice s použitím výhradně českých dílů a komponentů. Vyberte si z těchto krásných tradičních ozdob a vyzdobte si vánoční stromeček v klasickém stylu. Jednotlivé kovodíly se vyrábějí ve Velkém Šenově a v Rožmitále pod Třemšínem. Bižuterní komponenty, jako jsou skleněné perličky, řetízek a zvonící korálek, mají původ na Jablonecku.

Kvalitní výrobek

Jde tedy o vysoce kvalitní výrobek, který je vyráběn tradičními postupy. Na rozdíl od levných plastových ozdob si s nimi budete moci užívat pohodu a krásnou atmosféru Vánoc. Kov, ze kterého je stromeček vyroben, je pokovená leštěná ocel, válcovaná za studena, poniklovaná, o tloušťce 0,3 mm. Tento druh kovu zaručuje trvanlivost a pevnost výrobku.

Jak na údržbu

Čistit lze přípravkem Sitol. Pokud chcete dlouho uchovat výrobek ve stříbrném lesku, je dobré se naučit, jak na jeho údržbu. K očištění je nejlépe využít přípravek Sitol, který se dá zakoupit v drogeriích nebo na internetu. Stačí napustit vodu do umyvadla, přidat trochu přípravku a položit do něj ozdobu. Poté ji jemně otřete houbičkou a opatrně opláchněte vodou. Následně vysušte hadříkem či papírovým ubrouskem.

Co v balení najdete

V balení naleznete 4 svíčky. Kromě samotné dekorace získáte také svíčky, které jsou v barvě stříbra. Svíčky zapadají do otvorů v kovových koncovkách větviček. Samotné svíčky jsou lehce aromatické a vytvoří příjemnou atmosféru.

Andělské zvonění a cinkací stromeček

Svým příběhem, tradicí a kvalitou Andělské zvonění a cinkací stromeček udržují českou národní identitu a zdůrazňují významné postavení Česka v oblasti designu, umění a řemesla.

Zaměřte se na kvalitu a tradici a pořiďte si andělské zvonění a cinkací stromeček, které zdobily stromky vašich předků. Pořiďte si výrobek, který vám bude poskytovat radost a bude na Vánoce dokonalou dekorací.

Nenechte si ujít tuto kouzelnou dekoraci a podpořte tím tradiční českou výrobu. Andělské zvonění a cinkací stromeček jsou nyní na skladě na adrese https://www.brega.cz/produkt/ceska-obnovena-vyroba-andelske-zvoneni-cinkaci-stromecek-stribrny.