Tempo Kondela Komoda SIRAN TYP 5 v dubu lefkas/černé barvě – dokonalý kus nábytku pro váš domov

Vybrat správný kus nábytku pro váš domov není vždy jednoduché. Ale když najdete dokonalý kus, není nic lepšího než si ho pořídit. A právě jedním takovým dokonalým kusem nábytku může být moderní zásuvková komoda SIRAN typ 5 od značky Tempo Kondela.

Komoda SIRAN TYP 5 – výjimečný kus nábytku

Tato moderní komoda se pyšní nejen svým vzhledem, ale i svou praktičností. Je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub Lefkas v kombinaci s černou, což ji dává skvěle zapadne do různých interiérů.

Jednoduché a elegantní provedení

Dub Lefkas v kombinaci s černou barvou dodávají této komodě příjemnou eleganci. Bez zdobných prvků, jednoduché a přitom nápadité provedení této komody zaručí, že se vám bude hodit do každého interiéru.

Více prostoru, méně chaosu

Tato komoda má nejen velice moderní vzhled, ale také praktickou úložnou kapacitu. Šest šuplíků poskytuje mnoho místa, abyste si uložili vše, co potřebujete. Už nikdy se nebudete muset trápit tím, kde uložit vše, co vám leží po bytě na stole nebo na okně.

Dodávané v demontu s jednoduchou montáží

Komoda je dodávána v demontovaném stavu, což mimo jiné znamená, že se k vám v domě / bytě dostane snadněji, což oceníte například, pokud byste měli působit v bytě s omezeným přístupem. Montáž navíc není vůbec složitá, takže se nemusíte bát, že byste sestavu nezvládli.

Specifikace produktu:

  • Barva: Dub Lefkas / černá
  • Rozměry: 181x40x84 cm
  • Výška spodního prostoru od podlahy: 12 cm
  • Úložný prostor: 6 šuplíků
  • ABS hrany na všech plátech a dveřích
  • Plastové nožičky pro stabilitu
  • Dodávané v demontu

Jestli hledáte kus nábytku, který bude nejen praktický, ale i stylový, zvolte tuto moderní zásuvkovou komodu SIRAN typ 5 v dubu Lefkas s černou barvou, kterou si můžete objednat na nabytekted.cz.

komoda SIRAN typ 5 v dubu lefkas/černé barvě
detail zásuvky na komodě SIRAN typ 5
detail nožiček na komodě SIRAN typ 5