Stylový regál Hanah Home Magliana – kombinace ořechu a černé barvy

Regál Magliana je produkt, který osloví a zároveň se bude prezentovat stylově a originálně. Má kovovou konstrukci v černé barvě, doplněnou policemi, které jsou vyrobený z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm v barvě ořechu. Pokud tedy hledáte originální kus nábytku – stejně krásný jako funkční, je tento regál nejlepší možnou volbou pro váš interiér.

Tento stylový regál je ideální pro každé moderně zařízené bydlení. Jeho kombinace ořechové a černé barvy zapadne do jakéhokoli interiéru. Regál se hodí do obývacího pokoje, do ložnice nebo i na pracovnu.

Specifikace produktu:

  • Regál Magliana
  • Barva: ořech/černá
  • Moderní styl
  • Kovová konstrukce
  • Materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm

Tento regál má rozměry:

  • Šířka: 66,5 cm
  • Výška: 180 cm
  • Hloubka: 29,5 cm

Regál Hanah Home Magliana je vynikající volbou pro každého, kdo hledá nejen kvalitní, ale i stylový kus nábytku. Nyní si můžete tento regál zakoupit na naradi-cz.cz.

Navíc můžete k tomuto regálu zakoupit další kusy nábytku ze série Magliana, které se budou navzájem skvěle doplňovat a vytvoří tak harmonickou celkovou atmosféru vašeho domova.

Regál Hanah Home Magliana

Díky svému modernímu stylu a precizní zpracování bude tento regál určitě splňovat vaše nároky. Jeho kovová konstrukce dodá celkovému vzhledu originalitu a dynamiku, zatímco policemi z ořechové melaminové desky získáte dostatek úložného prostoru.

Přestože se jedná o kus nábytku, který se nebude měnit tak často jako dekorace a mohou být pro něj vynaloženy vyšší finanční prostředky, regál Hanah Home Magliana je stále cenově dostupný. Nemusíte utrácet zbytečně vysoké částky, abyste si mohli dovolit kvalitní a stylový kus nábytku pro váš domov.

Tento regál bude určitě zajímavým prvkem v každém interiéru a bude sloužit jako ideální úložný prostor pro vaše věci. Navštivte proto www.naradi-cz.cz a pořiďte si tento stylový a praktický regál pro váš domov.