Rozkošný modrý bavlněný polštář Södahl Amanda – ideální doplněk do ložnice!

Polštář je jedním z nejvýznamějších doplňků do ložnice. Nejenže dodává místnosti útulnost a pohodlí, ale také dokáže být dekorativním prvkem připomínajícím aktuální sezónu. Pokud hledáte polštář, který by poskytl útulnost, pohodlí a zároveň by byl vkusným kouskem do vaší ložnice, máme pro vás skvělý tip! Je jím rozkošný modrý bavlněný polštář Södahl Amanda.

Pociťte sílu přírodní bavlny ve spojení s pravou péřovou výplní

Polštář Amanda je vyroben z přírodní bavlny, která je známá svojí úžasnou schopností absorbovat vlhkost a zároveň dokáže poskytnout příjemný pocit při dotyku s kůží. Kromě toho je polštář vyplněn pravým peřím, které mu dodává nádherný objem a hebkost. Pociťte sílu přírodní bavlny a pravého peří spojených v jednom produktu a užijte si pocit pohodlí a komfortu.

Značka Södahl se nevyhýbá odpovědné výrobě

Značka Södahl si zakládá na kvalitě svých produktů a úctě k přírodě. Proto také používá tkaniny bez jakýchkoliv chemických prostředků. Designéři pracují čistě s organickými vlákny, které jsou obnovitelným zdrojem. Polštáře Södahl mají elegantní design v severském duchu, což je charakteristický styl této značky.

Opravdu se nevyhýbají odpovědné výrobě. Výplň polštářů pochází z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a šetrně se recykluje již nepotřebné peří. Tento fakt je pro mnoho zákazníků velmi důležitý a značka Södahl je si toho dobře vědoma. Proto se snaží vyrábět své výrobky šetrně, aby kromě vysoké kvality byly také ekologicky odpovědné.

Vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100

Při nákupu by měl každý zákazník brát v potaz i fakt existujících certifikací. Tyto certifikáty totiž dokazují bezpečnost a zdravotní nezávadnost produktů. Polštář Södahl Amanda je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, který garantuje, že použitý materiál je naprosto nezávadný.

Do své ložnice si tedy pořiďte vlastní kousek pohodlí a zároveň designový prvek. Modrý bavlněný polštář Södahl Amanda o rozměrech 40 x 60 cm je v nabídce zde a jistě se stane vaším oblíbeným doplňkem do vaší oblíbené ložnice.

Ložnice s polštářem