Regál MEBLINE R07 s velkou úložnou kapacitou a praktickými zásuvkami

Regál MEBLINE R07 je skvělý nábytek pro ty, kteří hledají praktické řešení pro úložný prostor. Regál má velkou úložnou kapacitu a je vybaven praktickými zásuvkami. Rozměry regálu jsou Šířka 83cm, Výška 185cm a Hloubka 45cm, což z něj činí dostatečně prostorný nábytek pro skladování věcí.

Dostupné barvy

Regál MEBLINE R07 je dostupný v následujících barvách: Dub Craft, Bílý.

Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně.

Díly systému REST

Regál MEBLINE R07 je součástí systému REST a lze ho kombinovat s dalšími díly této řady nábytku. Díky tomu můžete vytvořit celou sestavu nábytku, která bude skvěle fungovat v každé domácnosti.

Barvy rukojeti: Rukojeti tohoto regálu jsou vždy v barvě narozdíl od dalších dílů systému REST.

Odkaz na tento skvělý kus nábytku můžete najít na stránkách https://www.skvelynabytek.cz/produkt/mebline-r07-siroky-regal-se-zasuvkami-rest. Na této stránce najdete i další informace o tomto regálu a můžete si prohlédnout i ostatní díly nábytkové řady REST.

Regál MEBLINE R07 je skvělý nábytek, který nabízí velkou úložnou kapacitu a je vybaven praktickými zásuvkami. Je dostupný v různých barvách a je součástí systému REST, díky čemuž můžete vytvořit celou sestavu nábytku. Určitě se podívejte na stránky https://www.skvelynabytek.cz/produkt/mebline-r07-siroky-regal-se-zasuvkami-rest a zjistěte si více informací o tomto skvělém regálu.

regál MEBLINE R07 bílý

Tento regál je skvělým doplňkem pro každou místnost. Může sloužit jako úložný prostor a nabízí dostatek místa pro věci různého typu a velikosti. Můžete jej zakoupit jak samostatně, tak i v rámci nábytkových sestav.

regál MEBLINE R07 Dub Craft

Dub Craft je krásná barva, která se skvěle hodí do rustikálních interiérů. Tento regál nabízí dostatek místa pro uložení všech vašich věcí a je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a zároveň stylový nábytek.

Celkově lze tedy říci, že regál MEBLINE R07 je skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje dostatek úložného prostoru a zároveň hledá praktický a stylový nábytek. Pokud hledáte nábytek, který bude plnit vaše požadavky na úložný prostor a bude zároveň vkusným doplňkem vaší domácnosti, regál MEBLINE R07 je skvělou volbou.