Přineste si styl do pohybu s pojízdným šatním stojanem Carryhome


Popis produktu

Náš nový pojízdný šatní stojan Carryhome je nejen praktickým pomocníkem pro vaše oblečení, ale také stylovým doplňkem do vašeho interiéru. Stojan je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje 4 kolečky, díky kterým ho můžete snadno přesouvat.

Detaily produktu

Typ

Pojízdný šatní stojan – Typ: 44534

Barva

Chrom/Černý

Kolečka

4 kolečka

Využití v praxi

Tento šatní stojan je velmi praktický, zejména pokud máte málo místa v předsíni, ložnici nebo šatně. Díky pojízdným kolečkám ho můžete snadno přesouvat z místa na místo a máte tak vždy po ruce vaše oblíbené kousky oblečení.

Jak si tento stojan pořídit?

Pojízdný šatní stojan Carryhome si můžete zakoupit online prostřednictvím naší webové stránky na adrese https://www.codina.cz/produkt/carryhome-pojizdny-satni-stojan-3. Zde najdete další podrobnější informace o produktu, jeho vlastnostech a možnostech objednání.

Závěr

Pojízdný šatní stojan Carryhome je nejen praktickým pomocníkem při organizaci vašeho oblečení, ale také stylovým doplňkem do vašeho interiéru. Pokud hledáte něco, co vám ušetří čas i místo, rozhodně byste si měli tento produkt pořídit. Objednat si ho můžete na naší webové stránce https://www.codina.cz/produkt/carryhome-pojizdny-satni-stojan-3.

Pojízdný šatní stojan Carryhome typ 44534