Plastový květináč Toledo – šedá, rozměry 26 x 25,5 cm


Krásný doplněk pro vaši květinu a interiér

Elegantní obal na květináč bude krásným doplňkem každé květiny i vašeho interiéru. Jeho jemný nepravidelný vzor vypadá velmi esteticky a plastický, což mu dodává na originalitě. Pokud hledáte něco jiného než standardní a nevšední květináč, je tohle to pravé pro vás. Kromě estetického hlediska ale nabízí i další výhody.

Vhodný i do venkovních prostor

Tento plastový květináč není určen jen do interiéru, ale klidně si může najít své místo i na zahradě, balkóně nebo terase. Je nádherně šedý a s rozměry 26 x 25,5 cm je ideální pro středně velké rostliny. Protože je z ekoplastu, je velmi lehký a snadno přenosný.

Kvalitní a recyklovatelný materiál

Tento květináč je vyroben z ekoplastu, což je moderní materiál, který je velmi trvanlivý a zároveň lehký. A pokud se vám květináč po nějaké době omrzí nebo už budete potřebovat nový, není to žádný problém. Ekoplast totiž patří mezi materiály, které lze snadno recyklovat. To znamená, že díky němu nevzniká odpad, který by zatěžoval naše životní prostředí.

Zakoupit na velkynabytek.cz

Pokud jste se rozhodli tento krásný květináč zakoupit, můžete ho objednat na stránkách velkynabytek.cz. Cena se pohybuje kolem 190 Kč. Vyberte si tento květináč a nechte jej zdobit váš domov či zahradu.

Květináč Toledo šedý

Tento květináč nabízí to nejlepší z obou světů – krásný design i praktičnost. Je vhodný jak do interiéru, tak na venkovní terasu nebo balkón. Ekoplast, ze kterého je vyroben, je kvalitní, trvanlivý a zároveň lehký. Tento krásný a estetický květináč si můžete koupit na stránkách velkynabytek.cz za rozumnou cenu. Užijte si krásu rostlin i jejich stylového doplňku!

Zakoupit květináč Toledo šedý na velkynabytek.cz