Nový designový kousek do vaší ložnice – Komoda Meste M6 ve stylu sonoma

Chcete osvěžit svoji ložnici novým kouskem nábytku? S Komodou Meste M6 ve stylu sonoma máte skvělou příležitost. Tento moderní nábytek dodá vašemu interiéru nový rozměr a výjimečný vzhled.

Dodáváme v dekoru sonoma

Komoda Meste M6 je k dostání v dekoru sonoma, což je jedinečná kombinace šedé a hnědé barvy, která vypadá velmi elegantně. Tento designový kousek bude tedy perfektně ladit s ostatními doplňky v ložnici a dodá jí potřebnou dávku elegance.

Chcete vidět, jak Komoda Meste M6 ve stylu sonoma vypadá? Navštivte stránky www.kupsinabytek.cz a podívejte se na fotky tohoto nábytku.

Nábytek je dodáván v demontu

Je důležité zmínit, že Komoda Meste M6 je dodávána v demontu, tedy bude nutné ji sestavit. To však není nic složitého, k výrobě je přiložen návod, který vám usnadní celý proces.

Co se týče materiálu, korpus je vyroben z laminované dřevotřískové desky s hrany zakončenými materiálem PVC, což zaručuje dlouhou životnost produktu. Šuplíky jsou ovládány kolečkovými pojezdy, takže je jejich otevírání a zavírání velmi snadné. Čelní deska je bezúchytková, což dodává komodě moderní vzhled.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 120x77x30cm

Komoda Meste M6 má velikost 120x77x30cm, což z ní dělá praktický a zároveň dostatečně velký nábytek do ložnice. Díky svému modernímu designu a jedinečnému vzhledu bude tento kousek jistě skvělou volbou pro každého, kdo se snaží oživit svůj interiér.

Na závěr je třeba zdůraznit, že Komoda Meste M6 ve stylu sonoma je skutečně unikátním kouskem nábytku, který umocní vzhled a praktickost vaší ložnice. Nenechte si tuto příležitost ujít!