Nová tapeta od Vavexu – 10 x 0,53 m pro vaše interiéry!

Chystáte se na rekonstrukci interiéru a hledáte něco, co dodá místnosti úplně nový charakter a atmosféru? Pak máme pro vás skvělou novinku – novou tapetu od Vavexu! Tato vliesová tapeta s vinylovým povrchem je originální, krásná a dokáže změnit interiér k nepoznání.

Proč zrovna VTapeta od Vavex?

Rychlá a snadná instalace – instalace tapety nikdy nebyla jednodušší. Díky použitému materiálu a speciální technologii výroby se tapeta dá snadno a rychle aplikovat na jakoukoliv stěnu, aniž byste museli mít speciální nástroje či zkušenosti s tapetováním.

Tapeta je voděodolná a oděruodolná – tato tapeta je vhodná nejen pro obyčejné obytné místnosti, ale i do koupelny či kuchyně, kde vysoká vlhkost vzduchu a časté čištění mohou tapetu poškodit. S touto tapetou si nemusíte dělat starosti, protože je kompletně voděodolná a oděruodolná.

Použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné – tapeta od Vavexu je nejen krásná a praktická, ale také šetrná k přírodě a zdraví. Tiskové barvy použité při výrobě tapet neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou například PVC nebo ftaláty, takže nemusíte mít obavy dát tapetu třeba do dětského pokoje.

Tisk si udržuje stálobarevnost – s touto tapetou si můžete být jisti, že barvy nezmění svůj odstín ani po několika letech od nanesení. Tisk je stálobarevný a odolný vůči slunečnímu záření, takže se nemusíte bát, že barvy na tapetě vyblednou.

Nová tapeta od Vavexu

Nová tapeta od Vavexu – krásná a praktická volba pro váš interiér.

Takže co říkáte? Pokud chcete dodat svému domovu nový život a změnit atmosféru v místnosti k nepoznání, rozhodně si pořiďte tuto krásnou vliesovou tapetu od Vavexu! K dostání je na našem e-shopu na adrese www.skvelynabytek.cz.

Pozn.: Lepidlo není součástí balení.