Nástěnné svítidlo ASIR DAISY – 146-A: Luxusní zlatá úprava pro vaše interiéry

Nástěnná svítidla jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí v interiéru získat nejen funkční osvětlení, ale také pěkný a vkusný doplněk. Pokud jste fanoušky luxusního designu, jistě vás zaujme nástěnné svítidlo ASIR DAISY – 146-A s nádhernou zlatou úpravou.

Luxusní vzhled a kvalitní materiály

Svítidlo ASIR DAISY – 146-A je vyrobeno z kovu, což mu dává eleganci a pevnost. Na tuto kovovou konstrukci se následně aplikuje zlatá úprava, díky níž získá nástěnné svítidlo svůj exkluzivní vzhled. Samozřejmě, že vzhled není vše a i z hlediska funkcionality stojí toto svítidlo za pozornost. Je dodáváno se skleněným stínidlem o rozměru 15 x 26 x 22 cm, které dokonale rozměrně odpovídá tělu svítidla a společně tvoří harmonicky laděný celek.

Technické parametry

Svítidlo ASIR DAISY – 146-A má závit typu E27, do nějž lze umístit žárovku o maximálním výkonu 40 W. Průměr závitu E27 je 27 mm, což znamená, že do svítidla lze umístit většinu klasických žárovek. Nutné je však upozornit, že sama žárovka není součástí dodávky a musí se dokoupit zvlášť. Svítidlo má ochranu IP 20, což znamená, že je chráněno proti kryogastronomii a proti přímému dotyku s vodou. Tento typ ochrany je standardem pro vnitřní prostorové osvětlení.

Zapojení nástěnného svítidla

Je velmi důležité si uvědomit, že zapojení nástěnného svítidla i lustrů bez zástrčky musí být prováděno odborně způsobilou osobou. Pokud takovou osobu nemáte k dispozici, obrňte se trpělivostí a pečlivě si prostudujte návody na zapojení jednotlivých svítidel. Pokud nějaká část návodu nechápete, neváhejte se obrátit na odborníky.

Závěr

Nástěnné svítidlo ASIR DAISY – 146-A je vysoce kvalitní výrobek, který splňuje nejen estetická, ale také technická kritéria. Jeho luxusní zlatá úprava vypadá velmi elegantně a jistě si najde své místo v mnoha interiérech. Nezapomínejte však na to, že instalace svítidel bez zástrčky by měla být zvládnuta jen odborníky. Pokud si tedy nejste jistí, zavolejte raději na elektroinstalatéra a užijte si světlo bez starostí.

Pokud hledáte originální nástěnné svítidlo s nádechem luxusu, určitě navštivte stránky https://www.interierio.cz/produkt/asir-nastenne-svitidlo-daisy-146-a-zlata.

ASIR DAISY - 146-A

Designové nástěnné svítidlo ASIR DAISY - 146-A