Nardi Komodo Tavolino Vetro – Šedo hnědý zahradní konferenční stolek s plastovou deskou 70 x 70 cm


Nardi Komodo Tavolino Vetro – šedo hnědý zahradní konferenční stolek

Kvalitní materiály pro využití na terase nebo zahradě

Nardi Komodo Tavolino Vetro je šedo hnědý zahradní konferenční stolek s plastovou deskou o rozměrech 70 x 70 cm. Tento praktický a moderní konferenční stolek s polykarbonátovou podnoží a deska z tvrzeného skla s vysokou průhledností je vhodný pro využití na vaší terase nebo zahradě.

Komodo Tavolino je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost proti UV záření a protiskluzovou podnož. Tento zahradní konferenční stolek je navíc certifikován pro použití v zátěžových veřejných prostorách CATAS, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost.

Flexibilita a možnosti kombinace s produkty z řady Komodo

Nardi Komodo Tavolino Vetro se hodí nejen pro využití samostatně, ale i v kombinaci s dalšími produkty z řady Komodo. Tato řada nabízí velkou flexibilitu v poskládání setu dle vašich představ, a tak si můžete snadno vytvořit ideální zahradní sestavu pro vaši terasu nebo zahradu.

Rady na čištění a údržbu

K Nardi Komodo Tavolino Vetro doporučujeme používat hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Důrazně nedoporučujeme používat agresivní chemikálie nebo abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit povrch stolku.

Nardi Komodo Tavolino Vetro

Při správné údržbě a čištění bude váš Nardi Komodo Tavolino Vetro dlouhodobě sloužit jako praktický a moderní zahradní konferenční stolek.

Chcete-li si zakoupit tento praktický zahradní konferenční stolek, navštivte naši stránku: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/nardi-sedo-hnedy-plastovy-zahradni-konferencni-stolek-komodo-tavolino-vetro-70-x-70-cm-2