Moderní obývací stěna GAB Lorona 30 v kombinaci černé a řemeslného dubu


Naše moderní obývací stěna Lorona je skvělým doplňkem do každého moderně zařízeného domova. Kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost a spokojenost zákazníků.

Tato moderní obývací stěna nabízí možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním. Televizní skříň je univerzálním prvkem, který lze umístit podél stěny nebo zavěsit na zeď. Televizní skříňky jsou velkorysého rozměru, s výškou 37,5 cm, šířkou 100 cm a hloubkou 43 cm.

Vyčnívající desky čela fungují jako kliky pro otevření dveří. Všechny dveře jsou vybaveny systémem tichého zavírání, což zajišťuje tiché a jemné zavírání dveří. Pokud použijete současně mechanismus „push to open“ a panty „tichého zavírání“, panty nebudou schopny stisknout zarážku, takže bude nutné dveře zavřít ručně.

Sada se skládá z následujících prvků:

  • Televizní skříňek
  • Závěsných poliček

Závěsné police mají rozměry výška 32,5 cm, šířka 50 cm a hloubka 30 cm. Celá obývací stěna je tvořena z šesti prvků, které všechny společně tvoří šířku 200 cm a hloubku od 30 cm do 43 cm.

Materiál, barvy a specifikace nábytku: Sada je vyrobena z laminované desky s MDF deskou (lesklou). Okraj je vyztužený PVC. Tloušťka nábytkové desky (přední) je 15 mm (lesklý) nebo 16 mm (matný) a tloušťka nábytkové desky (tělo) je 16 mm + 3 mm (zadní strana skříňky). Sada je k dispozici v černé barvě ve spojení s řemeslným dubem. GAB Lorona 30 má záruku na 24 měsíců.

moderní obývací stěna GAB Lorona 30

Tato moderní obývací stěna se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru a zaručuje praktické úložné prostory s unikátním vzhledem. Pokud hledáte moderní a funkční nábytek, navštivte náš e-shop a zjistěte více o moderní obývací stěně GAB Lorona 30.

Moderní obývací stěna GAB Lorona 30