Moderní multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 140×200 pro komfortní spánek a praktické úložné prostory


Perfektní lůžko pro studenty

Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 140×200 v provedení masiv borovice, bílý lak, bude vypadat perfektně jak v ložnici, tak ve studentském pokoji. Nejenže jednotlivci nabídne dokonalou plochu k odpočinku, ale pod postelí se nacházejí i praktické úložné prostory na nejrůznější věci.

Pod postelí jsou úložné prostory

Dvoulůžko tak poslouží jako prádelník i knihovna. Do dvou velkých zásuvek uložíte peřinu i polštář, dvě malé zásuvky poslouží k uložení nejrůznějších drobností a dvě police k vyrovnání knih. Dvoulůžko, kromě zásuvek a polic, poskytne i dva výsuvné noční stolky.

Výška sedu a rozměry

Výška sedu dvoulůžka je 44,5 cm. Dvoulůžko obsahuje i dřevěný laťkový rošt. Doporučený rozměr matrace je 140 × 200 cm.

Vypadá dobře a je praktické

Moderní a kvalitní lůžko ocení především studenti. Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 140×200 v provedení masiv borovice, bílý lak, bude vypadat dobře ve studentském pokoji. Dvoulůžko obsahuje výsuvné noční stolky, dřevěný laťkový rošt, zásuvky a police, což z něj dělá praktický nábytek na spaní i studium.

Multifunkční dvoulůžko KLASA bílé 140x200

Multifunkční dvoulůžko KLASA vám poskytne velkorysý prostor k odpočinku i studiu. Pokud hledáte kvalitní nábytek na spaní s praktickými úložnými prostory, určitě byste měli zvážit nákup tohoto moderního multifunkčního dvoulůžka KLASA bílé 140×200 na https://www.isolund.cz/produkt/multifunkcni-dvouluzko-klasa-bile-140m200.