Matrace Molmat SNOW s potahem – nejlepší volba pro zdravý spánek!

Matrace Molmat SNOW s potahem je vynikající volbou pro ty, kteří hledají kvalitní matraci s vysokou nosností a 7-zónovou profilací. Tato matrace je tvořena z polyuretanových desek, které zaručují tu správnou míru tvrdosti a komfortu pro zdravý a pohodlný spánek.

Vysoce kvalitní polyuretanová pěna

Matrace Molmat SNOW s potahem je tvořena zvysoce kvalitní polyuretanové pěny, která zaručuje vysokou nosnost a stabilitu matrace. Díky nim se matrace přizpůsobuje vaší tělesné váze a uvolňuje vaše svaly. Využitím nopů, dochází ke zlepšení prokrvení Vaší kůže a tak se také efektivně regenerujete v průběhu noci.

Sedmi zónová profilace

Tato matrace má sedmi zónovou profilaci, která zaručuje dokonalou podporu Vaší páteře při každé poloze Vašeho těla během spánku. Matrace zajišťuje dokonalé uvolnění Vašich svalů a tím zajišťuje zdravý, kvalitní a pohodlný spánek.

Oboustranná matrace vhodná pro uživatele preferující tvrdší lůžko

Matrace Molmat SNOW s potahem je oboustranná a vhodná pro všechny uživatele, kteří preferují tvrdší lůžko. Matrace Vás překvapí svou kvalitou, dokonalým uchycením a stabilitou při každém pohybu během Vašeho spánku.

Snímatelný a pratelný potah TRIMTEX

Potah TRIMTEX, který je součástí matrace Molmat SNOW, je velmi příjemný na dotek a zajišťuje vysokou absorpci vlhkosti. Díky speciální pletené struktuře textilie a vláken má potah i vysokou tažnost a pevnost. Snímatelný potah je velmi snadno omyvatelný v pračce při teplotě až 60 °C. Potah TRIMTEX neobsahuje žádné toxické látky, které by mohli ovlivnit Vaše zdraví.

Pokud hledáte kvalitní matraci pro pohodlný a zdravý spánek, je Matrace Molmat SNOW s potahem tou správnou volbou. Více informací o této matraci a možnosti jejího nákupu naleznete na https://www.isolund.cz/produkt/matrace-molmat-snow-160-200-cm-s-potahem-2.