Matrace BE SILVERHARD od Tempo Kondela – perfektní volba pro zdravý spánek!

Matrace BE SILVERHARD je skvělou volbou pro ty, kteří hledají čerstvý a zdravý způsob spánku. Tato matrace je vyrobena z vysoce kvalitní pěny s povrchovou profilací, která se skládá z kombinace kvalitních PUR pěn se 7 zónovou profilací ve tvaru vln. Kokosová vrstva v jádru matrace dodává pevnost a dokonalou stabilitu.

Výjimečné vlastnosti matrace BE SILVERHARD

Matrace BE SILVERHARD může být ideálním řešením pro lidi, kteří trpí bolestmi zad a páteře nebo mají obtíže s cirkulací krve. Průřez vrchních pěn zajišťuje dokonalé provzdušnění, optimální regeneraci organismu a uvolnění svalstva během spánku.

Výhody matrace BE SILVERHARD:

  • Jádro matrace je vyztuženo přírodní kokosovou vrstvou
  • Vysoce kvalitní PUR pěna s povrchovou profilací a 7 zónovou profilací ve tvaru vln
  • Matrace je lepená nejnovější technologií HOTMELT
  • Matrace je dodávána s kvalitním potahem Aloe Vera s zipem po celém obvodu
  • Potah je snímatelný a lze jej vyprat v pračce při teplotě 60 °C

Potah matrace BE SILVERHARD

Potah matrace BE SILVERHARD obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které účinně působí na pokožku a napomáhají ji regenerovat. Jeho antibakteriální a antialergenní vlastnosti jsou dále posíleny prošívaným PES dutým vláknem. Toto vlákno, je velmi pohodlný a pevný materiál. Je kvalitní s certifikátem OEKO-TEX STANDARD.

Další výhody potahu matrace BE SILVERHARD:

  • Oboustranně prošívaný PES dutým vláknem – nešustí, drží tvar
  • Zip po celém obvodu – snadná údržba
  • Aloe Vera obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny
  • Testován na pH hodnotu, obsah formaldehydu, přítomnost pesticidů, obsah těžkých kovů, konzervačních látek, také na přítomnost alergizujících a potenciálně karcinogenních barviv

Rozměry matrace BE SILVERHARD

Matrace BE SILVERHARD má rozpětí rozměrů 90×200 cm a její výška činí 20 cm.

Chcete už konečně vyspat se kvalitně? Podrobné informace o této matraci si můžete přečíst na www.naradi-cz.cz a pořídit si jí za nejlepší cenu!

Závěr

Matrace BE SILVERHARD od Tempo Kondela je v současné době vynikající volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní matraci pro zdravý a regenerační spánek. Díky svým vlastnostem a inovativním řešením pravděpodobně staví na vrchol výběru matrací pro rok 2021.