Krásný a živý koberec ASIR Eggs ve více barevách rozměru 150 x 230 cm!


Kusový barevný koberec EGGS 150 x 230 cm je ideálním doplňkem pro vaše interiéry. Jeho barevná kombinace a vzor vám jednoduše zvedne náladu a vytvoří útulnou atmosféru domova. Pokud chcete koupit kvalitní koberec, který vám vydrží dlouhá léta a zároveň si chcete pořídit originální a nevšední kus, tak vám můžeme doporučit tento skvostný koberec.

Techanické specifikace

Materiál: 100% polypropylen

Gramáž: 2300 g/m2

Výška vlasu: 11 mm

Antibakteriální

Rozměr: 150 x 230 cm

Design a barevná kombinace

Koberec ASIR Eggs se hodí do každého interiéru. Jeho krásné a syté barevné odstíny vám nabídnou mnoho možností. Koberec má také moderní design, takže se nemusíte obávat, že by vyšel z módy.

Pokud preferujete klasiku, můžete ho zkombinovat s tradičními nábytkovými kousky. Naopak, pokud máte rádi pestrobarevné interiéry, můžete zvýraznit některou z barevných odstínů a porovnat ho například s polštáři nebo kobercem v podobné barvě.

Závěr

Koberec ASIR Eggs je originální kousek, který vám dodá prostor do vašeho domova a zároveň vydrží dlouhá léta. Pokud se rozhodnete pro tento koberec, určitě se nebudete litovat. Můžete si ho zakoupit online na https://www.sidonia.cz/produkt/asir-koberec-150-x-230-eggs-vice-barev.

ASIR Eggs koberec

Podtrhněte svůj domov koberecem, který vám bude sloužit dlouhá léta.