Komoda TORRIDON v dubu sonoma z výstavní prodejny – II. jakost přední


Komoda TORRIDON v dubu sonoma z výstavní prodejny – II. jakost

Přední Komoda s posuvnými dveřmi

Komoda TORRIDON v dubu sonoma z výstavní prodejny – II. jakost je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a zároveň stylový nábytek. Tuto krásnou komodu najdete na stránkách Maliboo.cz, a to za velmi výhodnou cenu.

Před odebráním je možné si komodu prohlédnout a vyzkoušet. Jedná se o komodu z výstavní prodejny, která má drobné vady, díky kterým můžete ušetřit. Komoda má poškozené pravé posuvné dveře, poškozenou levou bočnici, poškozenou pravou bočnici a poškozenou horní desku. Tyto závady však neovlivňují funkčnost komody a jsou pouze kosmetického charakteru.

Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr, při kterém Vám můžeme komodu zabalit do folie. Pokud se rozhodnete pro koupi této komody, můžete si ji osobně vyzvednout na prodejně Maliboo.cz a získat tak skvělou slevu.

Komoda TORRIDON

Barevné provedení: dub sonoma Komoda TORRIDON je vyrobena z kvalitních materiálů a má moderní design. Barevné provedení v dubu sonoma je velmi oblíbené a hodí se do mnoha interiérů.

Komoda TORRIDON - interiér

Materiál: lamino Materiál lamino je velmi odolný a snadno se udržuje. Komoda TORRIDON je proto vhodná nejen do obývacího pokoje, ale i do dalších místností.

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 65 x 102 x 33 cm Komoda má ideální rozměry pro každodenní použití a je dostatečně prostorná pro uložení různých věcí.

Komoda TORRIDON - detail

Komoda má dvě variabilní police. Velkou výhodou této komody jsou dvě variabilní police, které vám umožní optimalizovat uložení různých věcí dle vašich potřeb.

Pokud hledáte praktický a elegantní nábytek za skvělou cenu, neměli byste si nechat tuto nabídku ujít. Navštivte stránky Maliboo.cz a objednejte si komodu TORRIDON v dubu sonoma ještě dnes!

Zde si můžete komodu zakoupit.