Koberec 80 x 120 pro městské interiéry

Koberec je nedílnou součástí každého interiéru, který si chceme zařídit útulně a pohodlně. Zvláště u interiéru pro děti má koberec velký význam. Proto bych chtěl představit koberec 80 x 120 pro městské interiéry s motivem MĚSTO.

Dětský kusový koberec

Tento koberec je určený především pro dětské interiéry a je vhodný pro všechny děti, které obdivují města. Nabízí se v rozměru 80 x 120 cm, tudíž vystačí nejen na dětský pokojíček, ale i do menšího obývacího pokoje.

Motiv MĚSTO

MOTIV MĚSTO na koberec byl vytvořený za účelem zatraktivnění interiéru pro děti. Na koberec jsou vytištěna různá města s historickými památkami, ale také s moderními mrakodrapy. Díky tomu se děti mohou vydat na cestu po celém světě, aniž by musely opustit svůj pokoj.

Vlastnosti a materiály

Koberec je vyroben z 100% polyamidového vlákna, které je velmi odolné a snadno se čistí. Čalounění koberec je z polyuretanu, který zaručuje dobrou odolnost vůči poškození. Díky tomu bude koberec dlouho vypadat jako nový.

Kde a jak koberec použít?

Koberec je určený především pro dětské pokoje, ale může být použit jako doplněk do obývacího pokoje. Koberec se vyznačuje nejen svým praktickým využitím, ale také vynikající kvalitou.

Pokud hledáte koberec pro své dítě a rádi byste mu nabídli kvalitní výrobek, který dobře vypadá a je snadno udržovatelný, pak je tento koberec tou správnou volbou. A navíc, koberec 80 x 120 MĚSTO je právě nyní ve slevě!

Výhody tohoto koberečku

Koberec se pyšní několika výhodami, které by měly pobavit rodiče, i děti:

– Městský motiv pro děti
– Kvalitní polyamidové vlákno a polyuretanové čalounění
– Vhodný pro dětský pokoj a obývací pokoj
– Odolný vůči poškození a snadná údržba
– Momentálně v akční nabídce slevy

Nehledě na to, že městský motiv dodá interiéru nejen pohodu, ale také originalitu. Pokud se chystáte na rekonstrukci nebo chcete své dítě potěšit, pak byste měli rozhodně zvážit pořízení tohoto koberec.

Koberec 80 x 120 MĚSTO

Využijte akční nabídky a kupujte koberec 80 x 120 MĚSTO za výhodnou cenu zde!