Duhové skleněné závěsné světlo Bold Monkey Bubble L – nádherná dekorace pro každý interiér

Duha, barevné bubliny a dekorativní osvětlení – to vše spojuje závěsné světlo Bubble od Bold Monkey. Každý, kdo se rád obklopuje svěžími barvami a nebojí se experimentovat, by si toto světlo neměl nechat ujít. Navíc, právě teď si můžete své Bubble světlo pořídit za atraktivní cenu, jakou nabízí například internetový obchod Codina.cz.

Světlo, které pobaví i osvětlí

Závěsné světlo Bubble svůj název dostalo opravdu právem – připomíná totiž duhově zbarvenou bublinu, která ve vás okamžitě vyvolá chuť na žvýkačku. Do vašeho interiéru tak přinese kapku bláznivého ducha a neunikne pozornosti žádného návštěvníka.

Díky duhovému zbarvení vrhá svítidlo do prostoru příjemně zbarvené světlo. A tím vytváří nevšední atmosféru a zpříjemňuje každý pobyt v místnosti.

Světlo Bubble je ze skla, což mu dodává na eleganci a propracovanosti. Skleněný kryt bubliny jemně rozptyluje světlo, čímž vytváří měkké a příjemné prostředí. Kromě toho je světlo dodáváno s kabelovou koncovkou, kabel můžete upravit podle vašich potřeb a přání.

Nízký objem, vysoká kvalita

Velikost světla Bubble činí výšku 30cm a průměr 20cm, což z něj činí nejen dekorativní, ale i praktický prvek. Snadno tak najde uplatnění v menších interiérech, ale také se stylově zapojí do větších a modernějších prostor. Výrobce staví na vysoké kvalitě, a proto se svítidlo vyrábí pouze z kvalitních materiálů a s velkou pozorností k detailům.

Poznámka: Žárovka není součástí balení. Při nákupu tedy nezapomeňte věnovat pozornost výběru žárovky, kterou do světla vložíte.

Duhové skleněné závěsné světlo Bold Monkey Bubble L

Když se na světlo Bubble podíváte, rozhodně se nebudete nudit. Vyberte si výhodnou cenu na Codina.cz a nechte se inspirovat kreativitou a neotřelým designem.

A nezapomeňte si projít kompletní nabídku originálního designového osvětlení v našem e-shopu.