Clatronic PC-TAZ 1110 – dokonalý topinkovač pro každou příležitost

Clatronic PC-TAZ 1110 je nerezový topinkovač, který je dokonalý pro každou příležitost. Výborně se hodí pro vytvoření snídaně, rychlého občerstvení nebo vydatného oběda. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní topinkovač, pak je tento produkt tou správnou volbou.

Rozšířené sloty pro tousty na šířku 40 mm

Jednou z nejlepších vlastností Clatronic PC-TAZ 1110 je, že má větší sloty pro toustový chléb o šířce 40 mm. To znamená, že se do nich vejde větší množství pečiva než do běžných topinkovačů. Je to ideální řešení pro rodiny a skupiny, které chtějí udělat větší množství toustů najednou.

Rozpékací mřížka pro rozpékání pečiva

Clatronic PC-TAZ 1110 má speciální rozpékací mřížku, která zajistí, že pečivo bude dokonale rozpékáno z obou stran. To znamená, že tosty budou krásně hnědé a křupavé, ale přitom stále měkké uvnitř. To je ideální volbou pro každého, kdo chce vytvořit perfektní tousty každýkrát.

Funkce opětovného ohřevu, rozmrazování a rychlého zastavení provozu

Clatronic PC-TAZ 1110 má také užitečné funkce, jako je funkce opětovného ohřevu, rozmrazování a funkce rychlého zastavení provozu. To znamená, že můžete snadno a rychle ohřát již vychladlé tousty, rozmrazit zamražené pečivo nebo jednoduše zastavit provoz topinkovače, když již tousty jsou dostatečně propečené.

Plynule nastavitelný termostat pro individuální nastavení propečení

Pokud máte rádi různé stupně propečení, pak vás jistě potěší, že Clatronic PC-TAZ 1110 má plynule nastavitelný termostat. To znamená, že můžete individuálně nastavit, jak moc by měly být tousty propečené. S tímto topinkovačem tedy nikdy nebudete muset přemýšlet o tom, zda jsou vaše tousty dostatečně propečené.

Systém pro centrování toustu pro rovnoměrné propečení

Clatronic PC-TAZ 1110 má také systém pro centrování toustu. To znamená, že se tousty v topinkovači budou rovnoměrně propečené z obou stran. To je velmi užitečné pro ty, kteří mají rádi perfektně propečené tousty.

Snadné čištění a úložný prostor na drobky

Poslední, ale ne méně důležitá vlastnost Clatronic PC-TAZ 1110 je, že jeho spodní část je vybavena zásuvkou na drobky. To znamená, že po použití můžete snadno odstranit drobky a vysypat je do koše. Díky tomu bude topinkovač vždy čistý a připravený. V této části je také úložný prostor na napájecí kabel, což usnadní skladování a transport topinkovače.

Takže, pokud hledáte dokonalý topinkovač pro každou příležitost, Clatronic PC-TAZ 1110 je tou správnou volbou. Koupíte si ho na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/clatronic-pc-taz-1110-topinkovac. Užijte si perfektní tousty každýkrát!