ASIR Televizní stolek EGZOTIK ořech – přirozená elegance pro váš obývací pokoj

ASIR Televizní stolek EGZOTIK ořech je jednoduchá a moderní televizní sestava, která vám poskytne dostatek místa pro váš televizor a zároveň nabídne spoustu úložného prostoru pro vaše další dekorace a předměty. Tento televizní stolek je vyroben z kovu a dřevotřísky, která je pokryta dekorem ořech.

Díky velkému množství prostoru vám bude tento televizní stolek poskytovat prostor pro vaše dekorace a jiné předměty. Na poličkách můžete vystavit všechny vaše nejlepší kousky, což vám umožní vytvořit skvělou atmosféru v obývacím pokoji. Navíc tento televizní stolek působí velmi vzdušným dojmem, což z něj dělá ideální volbu pro malé místnosti.

Jednoduchá televizní sestava s kovovou konstrukcí a otevřeným úložným prostorem v provedení dekor ořech

ASIR Televizní stolek EGZOTIK ořech je navržen tak, aby byl velmi snadno sestavitelný. Všechny díly jsou velmi pečlivě označené, takže vám nebude trvat moc dlouho, než všechny díly poskládáte dohromady a sestavíte tento skvělý televizní stolek.

Stejně jako každý jiný nábytek, tak i tento televizní stolek má své specifikace. Je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky, která má tloušťku 1,5 cm, zatímco kovový rám této sestavy mu dodává stabilitu a pevnost. Samotný televizní stolek se skládá z rozměrů 30 mm x 66 cm x 150 cm. Poličky mají hloubku 32 cm a tuto sestavu lze umístit do kanceláře nebo studentského pokoje.

ASIR Televizní stolek EGZOTIK ořech

Pokud hledáte kvalitní televizní stolek, který je zároveň moderním a vkusným doplňkem vašeho obývacího pokoje, jistě oceníte krásu sestavy ASIR Televizní stolek EGZOTIK ořech.

Tak neváhejte a objednejte si tento kus nábytku ještě dnes z adresy www.skvelynabytek.cz.